Karrier

Aktuális állásajánlataink

Rendszergazda, rendszer- és felhasználótámogató

Főbb feladatok, munkák
  • rendszerfelügyelet, rendszer karbantartás, rendszerfejlesztés windows-os környezetben
  • új projektekben való segítségnyújtás
  • kijáró kollégák munkájának technikai háttér segítése
  • telefonos helpdesk segítségnyújtás, felhasználó támogatás
Az álláshoz tartozó elvárások
  • min. szakirányú középiskolai végzettség vagy OKJ -s képzés
  • magas szintű hardver és szoftver (Windows környezet) ismeret
  • erős hálózati (tűzfal, switch, AP) és levelezési ismerete
  • ügyfélorientált hozzáállás, jó kommunikációs készség
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • rugalmasság
  • csapatmunkában dolgozni tudás
  • logikus gondolkodás és precíz munkavégzés, proaktív hozzáállás
  • jogosítvány megléte szükséges
Az állás betöltéséhez előnyt jelent
  • főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • pár éves helpdesk és/vagy rendszergazdai tapasztalat
  • azonnali munkába állás lehetősége
  • vezetési tapasztalat Budapest területén
Amit kínálunk
  • empatikus, barátságos légkör
  • változatos, kihívásokkal teli munkakörnyezet, tanulási lehetőség
  • gyors szakmai fejlődés lehetősége a vállalati IT környezet minden területén
  • versenyképes fizetést
Munkavégzés helye
  • Budapest, X. kerület (illetve ügyfelekhez is ki kell menni)

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az allas@adminsy.hu email címre várjuk.